Heyyy wat leuk dat jullie mijn blog lezen. Zoals jullie weten voetbal ik al sinds mijn vijfde bij SC Buitenveldert maar vandaag ga ik jullie wat vertellen over Maccabi. Dat is een voetbalvereniging voor jongens en meisjes met een joodse achtergrond.
Daar hebben we een heel leuk team en hebben één keer in de maand een training met elkaar. We hebben ook al een eerste toernooi met de meisjes van Maccabi gespeeld. Het was het Girls United voetbaltoernooi bij sportpark de Eendracht. Het werd georganiseerd door A-C Amsterdam. Het was een heel leuke dag en wij wonnen alle wedstrijden.
We hebben echt een goed team! Er waren allemaal leuke activiteiten zoals suikerspinnen en popcorn maken, knutselen en er was een barbecue. Je kon ook Henna laten zetten (een soort tatoeage). Aan het eind van de dag kregen wij de eerste prijs van het toernooi. Het was echt een te gekke dag.
Verder was ik deze zomer lekker naar Mallorca, check de foto’s op m’n insta 🙂