Hoi allemaal!
Vanaf vorige week maandag zijn mijn voetbaltrainingen weer begonnen bij mijn voetbalclub. Ik zit in het team U15B en ik ben weer het enige meisje van de ploeg:). We trainen momenteel nog samen met de U15A omdat er nog heel veel kinderen op vakantie zijn en dan zijn we met te weinig om apart te trainen.
Gisteren heb ik ook nog meegedaan aan het voetbaltoernooi in Schelle, dat ligt vlakbij Antwerpen, met mijn vorige ploeg U13A. We hebben 3 wedstrijden gespeeld en we hebben ze alle 3 gewonnen! De eerste match zijn we gewonnen met 3-0 tegen Bonheiden, de tweede match zijn we gewonnen met 9-1 tegen Haasdonk en de derde match zijn we gewonnen met 7-1 tegen Elzestraat. We hebben dan uiteraard ook het toernooi gewonnen :). De wedstrijden duurden 2 keer 12 minuten met een korte drinkpauze.
Mijn beste posities zijn Linksachter en Links vooraan, maar op het toernooi moest ik centraal in de verdediging staan. Ik dacht eerst dat het me niet ging lukken, maar dat viel wel goed mee want ik heb goed kunnen verdedigen en mooie ballen naar voor gegeven! Zoals je aan de uitslagen kan zien, hebben we niet veel goals tegen gekregen, want we hadden een heel goede verdediging. We hebben dan ook een trofee gekregen en iedereen kreeg in plaats van een medaille een drinkbeker! Het was dus een heel leuk toernooi :). ik hoop dat jullie nog genieten van jullie vakantie en nog heel veel plezier maken! 🙂
Hierbij ook nog even een freestyle filmpje die op mijn instragram pagina staat; rondje om de wereld 🙂
…en nog een leuke om de tegenstander mee gek te maken 😉
Groetjes vanuit België, Zoë